İnşaat ve Taahhüt

TİFLİS AMERİKAN HASTANESİ TİFLİS- GÜRCİSTAN 100 YATAKLI YIL: 2018 - 2020 23000M2 

Hastane 100 yatak kapasitesine sahip olup, geniş bir yelpazede kaliteli poliklinik ve yatarak tedavi hizmeti sunacak, aynı zamanda ülkede sınırlı sayıda olan kardiyo cerrahi ve beyin cerrahisini de tanıtacaktır. Gersan Elektrik olarak bizler projeyi anahtar teslim olarak tamamlamış bulunmaktayız. 

 

TİFLİS GOLDEN TULİP OTEL TİFLİS- GÜRCİSTAN 78 YATAK YIL: 2017-2019 7500 M2

Otel 78 şık oda ve süit, canlı lobi bar, gurme Panoramik restoran, lüks Roof top Terrace Club, modern sağlık kulübü ve yaratıcı toplantı olanaklarından oluşmaktadır. Olağanüstü konumu, çağdaş tasarımı, otantik mutfağı ve özel hizmet ile birlikte Mtkvari Nehri'nin muhteşem manzaralarından ilham alabileceğiniz bu değerli projeyi Gersan Elektrik olarak anahtar teslim olarak teslim ettik.

 

RADISSON HOTEL OTEL TİFLİS - GÜRCİSTAN 200 ODA YIL: 2019-2021 (DEVAM EDİYOR)

Radisson Tbilisi City Center'da 200 konuk odasının yanı sıra bir restoran, bar ve en son görsel-işitsel teknolojiyle donatılmış bir toplantı alanı yer alacak. Çeşitli olanaklarıyla otelin hem iş hem de tatil amaçlı konukları Gürcistan'ın başkentinin merkezine çekmesi beklenmektedir.Gersan Elektrik olarak projemiz devam etmektedir.