Elektrik Araç Şarj İstasyonu İşletmecisi - Bayisi olabilirsiniz

22.01.2018, Pazartesi

Şarj istasyonunu koymak istediğiniz yerle ilgili sorununuz yoksa ilgili elektrik teknik altyapı revizyonlarının ve bununla ilgili resmi işlemlerin ilgili mevzuatlara göre yapılması halinde Elektrik Araç Şarj İstasyonu İşletmecisi - Bayisi olabilirsiniz.

 
İşletme opsiyonu olarak tarafınızca ;
 

1. Şarj istasyonu ve işletme yazılımı ücreti karşılığında satın alınabilir. Yani mülkiyeti, işletmeciliği ve karı da Sizin olur. Teknik destek ve servis hizmetleri aksi belirtilmedikçe tarafımızdan verilir.

2. Şarj istasyonu ücreti karşılığında satın alınır,  kar payı ile gelire ortak olunur. Yani mülkiyeti Sizin olur, işletmeciliği G-Charge markası altında ortak olarak yapılır. İşletme için G-Charge işletme Bayi portalına dahil olunur, tüm G-Charge üye porföyüne ve şarj haritalarına dahil olunur. Teknik destek ve servis hizmetleri aksi belirtilmedikçe tarafımızdan verilir.

3. Şarj istasyonu ücreti karşılığında satın alınabilir. Mevcut kullanmakta olduğunuz işletme yazılımına uyum ve entegrasyon sağlanır. Yani mülkiyeti, işletmeciliği ve karı da Sizin olur. Teknik destek ve servis hizmetleri aksi belirtilmedikçe tarafımızdan verilir.

Detaylar için tıklayınız..