Gersan ile Panosonic arasında işbirliği

24.04.2019, Çarşamba

Gersan Elektrik Tic. Ve San. A.Ş. ile Panosonic Life Solutions Elektrik San. Ve Tic. A.Ş. arasında 24.04.2019 tarihinde satın alma ve işbirliği kapsamında Standart Satın Alma Çerçeve Sözleşmesi imzalanmıştır.

Anlaşma şirketimizin tüm Led Aydınlatma (Slim Led Panel, Sokak Led Armatür ve Diğer İç ve Dış Led Aydınlatma Ürünleri) ürünleri ile ürün gamımızda bulunan diğer ürünlerin (Bus-Bar, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları, Kablo Kanalı ve Topraklama vs.) tedarikçisi olma yönünde Panasonic Japonya ve Panosonic Türkiye'nin denetiminden olumlu şekilde geçmiş olup, bu denetim sonucunda Satın Alma, İş Geliştirme ve Ar-Ge süreçlerine başlamış bulunulmaktadır.

 

* Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.