Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Gersan Busbar Sistemleri

Busbar sistemleri, elektrik iletim ve dağıtımında kolay montaj uzun ve ekonomik ömür, daha az hat sonu gerilim döşümü, mekanik ve termik dayanıklılık, güvenlik, çıkış alma rahatlığı ve opsiyonu sağlar.

Gersan Busbar Sistemleri

Busbar Sistemleri, elektrik güç dağıtımında, standart veya standart olmayan aralıklarla akım almaya müsait pencereler vasıtasıyla gücü sisteme aktaran prefabrik yapıdaki uygulamalardır. Busbar sisteminde elektrik akımı baralar vasıtasıyla iletilmektedir.

Alışveriş merkezleri, fabrika, otel, okul, iş merkezi, trafo merkezi AG çıkışı, aydınlatma sistemleri dağıtım ve iletim sistemleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. 

Gersan Busbar Sistemleri

Gersan Busbar sistemlerinde teknoloji ve uluslararası standartlar ön planda bulundurulmuştur. Bu standart ve teknolojik üstünlükler Tuzla-İSTANBUL ve Çaycuma-ZONGULDAK fabrikalarımızda uygulanmaktadır. Busbarlarda 2 yıl malzeme. 10 yıl yedek parça garantisi vardır. Ürettiğimiz Busbar sistemleri IEC/EN 60439-2. 61439-6. IEC/EN 60529. IEC 60331-21. DIN 4102-9/12 normlarına uygun görülmüştür.