Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Üstün kalite, uyarlanabilir yapı ve ekonomi bir arada

Kablo kanallarımız, Türkiye ve Dünyanın birçok ülkesinde talep edilen standart kalite ve test belgelerine sahiptir.

Üstün kalite, uyarlanabilir yapı ve ekonomi bir arada

Kabloların taşınmasını ve kablo yoğunluğuna göre düzgün bir şekilde bir arada durmasını sağlayan sistemdir. Sıcak daldırma galvaniz, pre-galvaniz, paslanmaz çelik (304-316), Corten-A, alüminyum ve elektro statik toz boyalı çeşitleri bulunan kablo kanalları bina içlerinden, havalimanlarına, gemilerden rafinerilere kadar birçok farklı ortamda kullanılabilir.

Sac kablo kanallarının asılması için her türlü taşıyıcı sistemler de Gersan tarafından üretilmektedir.

Sıcak Daldırma Galvaniz

Dayanıklılık açısından en ideal kaplama şeklidir. Uzun ömür, güvenilirlik, bütünsel kaplama ve korozyon avantajlarıyla kullanılmasına imkan vermektedir.

Pregalvaniz

Pregalvaniz yöntemiyle kaplama 15-25 mikron arasındadır. Kuru iç mekanlarda korozyona karşı yeterli koruma sağlar.

Paslanmaz Çelik

Özel uygulamalarda kanallar, ek parçaları ve cıvataları paslanmaz çelikten (Cr-Ni) yapılır. Daha çok yiyecek ve içecek endüstrisinde kullanılır, hijyenik ortam sağlar.

Alüminyum

Kataloğumuzda belirtilen alüminyum kablo kanal ve merdivenleri EN 6063 Standarttında malzemeden üretilir.

Daha ince genişliğine sahip kanallar, klemenslerle bağlantılı olarak küçük kablo kesitli uygulamalar için avantajlıdır. Köşe kanalları olarak tasarlanan normal tip kablo kanallar, özellikle sınırlı alana ve yüksek hat yoğunluğuna sahip kontrol panoları için uygundur.

Ağır hizmet tipi kablo kanalları; sağlam ve esnektir. Normal tip kablo kanalına göre 3 kat daha güçlüdür ve kablo merdivenine benzer özelliklere sahiptir. Sıcak daldırma galvanizli ve paslanmaz, aside dayanıklı çelik olarak mevcuttur.