Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Gersan'da Kariyer

Senin deneyimin, bakış açın ve yetkinliklerin değişimi harekete geçirir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve toplumumuza iz bırakan etkiler yaratmak istiyorsan, senide bu anlayışın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Gersan'da Kariyer

Gersan Elektrik'te çalışmak; her insan için yaşam kalitesini artırmak, herkesin iyiliğine ve toplum sağlığına katkıda bulunmak için bir fırsattır.

Yetenekli insanlar arıyoruz. Çünkü misyonumuzu yerine getirmek için, girişken ve takım çalışması becerileri olan, enerjik ve çok yönlü bireylere ihtiyacımız var. İşimizi her gün büyük bir adanmışlık duygusuyla ve ürettiğimiz kaliteli ürünlerin insanlığa daha çok değer kattığının bilinciyle yapıyoruz.

Gersan Elektrik'te çalışmaya başlayan takım arkadaşlarımızı ekibimizle hızlı bir şekilde bütünleşebilmeleri ve maksimum verime ulaşabilmeleri için bir yerleştirme ve eğitim döneminden geçiriyoruz. Her birey benzersiz ve özel değerlere sahiptir. Zaman içinde Gersan çalışanlarının profesyonelliğini en üst seviyeye çıkartarak, onlara yatay geçişli ve uluslararası yeni büyüme ve kariyer olanakları sağlayarak, sahip oldukları bu özel değerlerin açığa çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Grup içinde ve grup için var olmak: Bu, Gersan Elektrik'te mükemmellik kazanma stratejisidir. Bir takım yaratmanın yolunun, insanlara ve yeteneklerine güvenmek, güçlü değerleri paylaşmak olduğuna inanıyoruz.