Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Enerji verimliliğinde %55'e kadar tasarruf sağlıyoruz

İhtiyacınıza yönelik esnek çözümlerimiz sayesinde aydınlatma için harcadığınız enerjiden çok büyük miktarda tasarruf sağlayarak hem kendiniz hem de ülkemizin geleceğine katkıda bulunun.

Enerji verimliliğinde %55'e kadar tasarruf sağlıyoruz

Led-Bus aydınlatma sistemi G-Bus endüstriyel otomasyon sistemi ve led aydınlatma sistemlerinin birleşmesinden meydana gelir.

Led-Bus sistemi dışarıdan herhangi bir bağlantının gözükmediği, çıkış fişi ve kablosu kullanılmadan bağlantı gerçekleştirilebilen kompakt bir yapıya sahiptir.

İçten bağlantı ile Gersan Busbar ile kullanılabildiği gibi normal bağlantı ile de ayrıca kullanılabilmektedir. Led-Bus ve G-Bus otomasyon bir sistemdir.

Led-Bus ve G-Bus sistemlerini kullanarak elektrik enerjisinde tasarruf sağladığınız için devletin de %30 luk desteğinden faydalanabilirsiniz.

Led-Bus ürünlerinde OSRAM ve NICHIA Midpower ledleri kullanılmaktadır. Ledbus ünitelerinde kullanılan Sürücüler, Otomasyon üniteleri, Açma-Kapama ve Dimleme üniteleri GERSAN A.Ş. tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Ledbus ürünleri farklı reflektör seçenekleri ile kullanıcısına ışık olarak daha verimli bir yapı sunmaktadır. Alanod firmasının sadece led teknolojisinde kullanılmak üzere geliştridiği Alanod Miro-Led yapısı kullanılmaktadır.

Hastalığa neden olan her türlü organizmaya patojen adı verilir. Bildiğiniz gibi yüzeyler üzerinde yer alan patojenlerin yok edilmesi işlemi de dezenfeksiyondur. Organizmalar, UVC ışığına maruz kaldığında, bu ışınlar DNA, RNA ve proteinler tarafından emilir enerjisi patojenlerin RNA yapısına zarar verererek dezenfeksiyonu sağlar.

UV Teknolojisi ile Dezenfeksiyonun Faydaları

 •  Hava, yüzey ve suda yer alan virüs ve bakterilerin yapısının bozulmasında etkili
 •  Bakteri ve virüslere karşı %99.9 çözüm
 •  Alerjenleri giderir
 •  Sistem içerisinde bakterikaynaklı kokuları azaltır
 •  Düşük maliyetli çözüm
 •  UVC led olduğu için bakım gerektirmez
 •  Violeds teknolojisi kullanılarak 60.000 saate kadar etkin çözüm
 •  Yapısı gereği civa içermez
 •  Kolaykullanım
 •  Kimyasal değil biyolojik dezenfeksiyon
 •  Kurulum sonrası mahal veya odalar hemen ve sürekli kullanılabilir
 •  İç ortam hava kalitesi artar
 •  7/24 sürekli kullanılabilir

Aydınlatma, modern yaşamın her yönü ile kesişir. Gersan Aydınlatma Sistemleri Bölümü, pazarları büyütmeye, makul enerji ve çevre düzenlemelerine ulaşmaya ve aydınlatmanın faydalarını teşvik etmeye çalışır.  Aydınlatma endüstrisi, ışık yayan diyot (LED) teknolojisinin yaygın olarak benimsenmesi nedeniyle büyük yıkıcı değişikliklerin ortasında. Sensörler, ağlar ve yazılımlar LED altyapılarına bağlandığında veya bunlara eklendiğinde, ortaya çıkan sistem, tek başına aydınlatmanın değerini aşan hizmetler, faydalar ve gelir akışları sağlar. LED devrimi yalnızca verimliliği, maliyeti, talebi, üretimi ve küresel rekabeti etkilemekle kalmaz, aydınlatma üzerinde daha fazla kontrole izin vererek daha fazla tüketici seçeneği ve daha kaliteli aydınlatma tasarımları sağlar.

Busbar sistemine bağlı tüm yüklerin elektrik hattı kullanılarak kontrolüne imkan veren Akıllı BUSBAR Teknolojisidir. Otomasyon sistemi, bir verici ve önceden adreslenmiş alıcılardan oluşmaktadır. Busbar çıkış fişi içerisinde bir alıcı modül olup, bu sayede aydınlatma ve benzeri elektriksel cihazlar beslenebilir, motor kontaktör-şalter kontrol edilebilir. Bu fonksiyonlar açma, kapama, dimleme olabileceği gibi, cihazlara bilgi gönderme veya ısı, nem, elektriksel değerler vb. tüm geri beslemeleri alma olabilmektedir. Bir sistem üzerindeki alıcı sayısı sadece sistemin toplam yük akımı ile sınırlıdır.