Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Ergonomi, verimlilik ve estetik bir arada

Kesintisiz güç dağıtımı, kolay yönetilme ya da estetik olarak çevre uyumu... Her türlü ihtiyacınıza yönelik pano çözümlerimiz ile gücünüze güç katıyoruz.

Ergonomi, verimlilik ve estetik bir arada

Dağıtım panosu, ortak bir mahfaza içinde her devre için koruyucu sigorta veya devre kesici sağlarken, bir elektrik güç beslemesini yardımcı devrelere bölen besleme sisteminin bir modülüdür. Aşırı akım korumalı ana şalter ve kaçak akım kesiciler de sistemin parçalarıdır. Dağıtım Panoları, ağır makinelerin kullanıldığı tüm büyük endüstrilerde kullanılmaktadır. Dağıtım panosunun amacı sadece gelen gücün verimli bir şekilde dağıtılmasına hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda aşırı yük ve kısa devre durumlarında tali devreleri de korur.

Gersan güneş panelleri, enerji kullanımınız üzerindeki kontrolü artırırken ve fosil yakıtlara olan bağımlılığınızı azaltır ve güneş ışınlarıyla evinize daha temiz ve az maliyetli güç sağlamanıza yardımcı olabilir. Müşterilerimizin artan elektrik ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için Gersan Elektrik, en iyi sonucu veren güvenilir, uygun maliyetli, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullandırmaya kararlıdır.

Yüzeye ve gömme montajlı dağıtım panoları, toza ve diğer kirliliğe karşı koruma (IP40, IP65) modüler ekipmanların montajı için ev ve endüstri mimarisinde uygulanır.

Rack kabinleri, ofislerde veya evlerde kullanılan elektronik cihazların ve bilgisayar sistemlerinin düzenini ve güvenliğini sağlayan kasadır.