Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Gersan Pano Sistemleri

Baralı yapısı sayesinde fabrika, hastane, bina ve gökdelen gibi tesislerin enerjilendirilmesinde kullanılır. Ergonomik dış yapısı sayesinde işlevsel ve dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilir.

Gersan Pano Sistemleri

Pano sistemleri, bir elektrik güç beslemesini yardımcı devrelere bölen ve her devre için koruyucu bir sigorta veya devre kesici sağlayan bir elektrik besleme sisteminin bir bileşenidir. Normalde, bir ana şalter ve son kartlarda, bir veya daha fazla artık akım cihazı (RCD'ler) veya aşırı akım korumalı (RCBO'lar) artık akım kesiciler de dahil edilmiştir.

Gersan Pano Sistemleri

GFP serisi 32-63A Feeder Pillar Pano Sistemi, ergonomik dış yapısı sayesinde işlevsel ve dekoratif amaçlı olarak kullanılabilir. GDB serisi 32-800A Dağıtım Pano Sistemi, baralı yapısı sayesinde fabrika, hastane, bina ve gökdelen gibi tesislerin enerjilendirilmesinde kullanılabilir. GSP serisi 800-5000A Pano Sistemi, modüler yapısı ve 150kA e kadar kısa devre dayanım kapasitesi ile güç dağıtımında kullanılabilir. Tüm izolasyon donanımlar; halojen gazı içermeyen, yanmaz, alev iletmeyen (V0) malzemelerden imal edilmektedir.

Gersan Pano sistemleri aşağıdaki adı geçen uluslararası normlara uygun olarak imal edilirler.

IEC/TS EN 61439-1
IEC/TS EN 61439-2
IEC/TS EN 60529