Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Projenize göre özelleştirebilir çözümlerle çok daha kullanışlı

Kablo kanallarının çeşitlerine uygun olarak Sıcak daldırma galvaniz, Pre-galvaniz, Paslanmaz çelik (304-316), Alüminyum ve Elektro statik toz boyalı çeşitlerinde üretilebilir.

Projenize göre özelleştirebilir çözümlerle çok daha kullanışlı

Robotik, elleçleme, tekstil endüstrileri, su arıtma tesisleri, takım tezgahları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, çeşitli uygulamalar için kablo taşıyıcılı ekipman, makinelerdeki kablolar/hortumlar ve hidrolik ile elektrik hatlarını korumaya ve yönlendirmeye yardımcı olur. Sistemlerimiz, kablolar ve hortumlar üzerindeki aşınmayı ve stresi azaltır, dolaşmayı önler ve operatör güvenliğini artırır. 

Kimyasal direnç, hafiflik ve düşük maliyet başlıca avantajlarıdır. Çelik zincirler, aşırı taşıma yükleri ve yüksek mekanik veya diğer özel gereksinimler altında kullanılır. Aşırı döngülerde uzun bir ömür elde etmek için sertleştirilmiş (semente edilmiş) çelik gereklidir.

Kablo taşıyıcı seçeneklerimiz, uygulamanız için doğru kurulumu almanızı sağlayan geniş bir seçim alanı sunar.

Bir kablo taşıyıcı sistemi içinde, kablo paketi genellikle yatırımın çoğunu oluşturur. Yüksek kaliteli, son derece esnek kablo ve entegre kablo zincirlerimiz ile çözümler sunuyoruz. Taşıyıcı boyutlarınızı, açıklığınızı, hareket yönünü, braket konfigürasyonunu ve diğer değişkenleri göz önünde bulundurduktan sonra, sisteminizi kuruluma hazır bir paket sistem olarak tasarlayıp teslim ederek size ek işçilik ve aksama süresinden tasarruf sağlıyoruz.

Kablo merdivenleri, yüksek lineer yükleri desteklemek ve kablo tepsisi kapaklarında bile içeride sabit bir kablo sıcaklığı sağlamak için daha yüksek bir havalandırmaya izin vermek üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle kablo merdivenleri esas olarak enerji kabloları tesisatları için uygundur.

Kablo merdiveni parçalarının termal genleşmesi: Çapraz yuvalara sahip bağlantılarımız, elemanlar arasında daha büyük bir sapmaya izin vererek, olası herhangi bir genişlemeyi hasar görmeden geri kazanır. Elektriksel sürekliliği , bağlantıların ve/veya bakır bağlantı köprüsünün doğru montajı ile garanti edilir; bu amaçla kablo kanalları ve ilgili aksesuarlar üzerinde uygun şekilde işaretlenmiş topraklama delikleri açılmaktadır.