Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

Bizden Haberler

Tüm Haberler

Busbar Sistemleri

Maksimum esneklik, kurulum kolaylığı sağlayan busbar sistemleri; hem ticari hem de endüstriyel uygulamalar için düşük voltajlı gücün dağıtımında elektrik verimliliği sunar.

İnceleyin

Kablo Kanal Sistemleri

Binaların elektrik tesisatlarında, güç dağıtımı, kontrolü ve haberleşmesi için kullanılan yalıtımlı elektrik kablolarını desteklemek ve güvenli bir şekilde sabitlemek için kullanılan sistemlerdir. Kabloları ve kanalları güvenli bir şekilde sabitlemek için kullanılmaktadır.

İnceleyin

Taşıma Sistemleri

Kablo kanallarının projelerde belirtilen yük testlerine göre en uygun şekilde montajını sağlayan aparatlardan oluşmaktadır. Robotik, elleçleme, tekstil endüstrileri dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

İnceleyin

Topraklama Sistemleri

Elektrik işletme araçlarının, aktif olmayan metal kısımlarının bir iletken vasıtasıyla toprakla birleştirilerek herhangi bir hata anında ortaya çıkan tehlikeli akımların toprağa aktarılmasıdır. Gersan, topraklama sistemleri için gerekli tüm iletkenleri ve bağlantı elemanlarını üretmektedir.

İnceleyin

Pano Sistemleri

Baralı yapısı sayesinde fabrika, hastane, bina ve gökdelen gibi tesislerin enerjilendirilmesinde kullanılabilir. Ergonomik dış yapısı sayesinde işlevsel ve dekoratiftir.

İnceleyin

Döşeme Altı Sistemleri

Modern binaların iç mekanlarında döşeme altına kullanılan sistemlerdir. 8’li ve 12’li buat kutuları sayesinde aynı zamanda telefon, data, ups ve şebeke çıkışları tek bir yerden alınabilmektedir.

İnceleyin

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Gersan Elektrik tarafından tasarlanan Türkiye'nin İlk Elektrikli Araç Şarj İstasyonu markası G-Charge sektörün öncüsüdür. G-Charge farklı şarj seçenekleri sunabilen modern bir yapıya sahiptir. Teknoloji olarak ise ithal ürünlere göre çok daha üstün, Yerli ve Milli bir sistemdir.

İnceleyin

Led-Bus Aydınlatma Sistemleri

Enerji verimliliğinde %74'e kadar tasarruf sağlayan Gersan Led-Bus Aydınlatma Sistemleri; alçak-yüksek tavan, sokak-projektör ve ofis uygulamaları için 10W ile 225W arası güçlerde, 110-145lm/W değerlerinde, 7-10 yıl garantili sürücü ve 150.000 saat ömür testine sahiptir.

İnceleyin

G-Bus Otomasyon Sistemleri

Endüstriyel ve ticari işletmelere yönelik, basit otomasyon işlemlerini gerçekleştirebilecek bir sistem olan G-Bus Otomasyon sistemi, çok sayıda cihazın bağlanabildiği, kompakt yapıda, düşük maliyetli, kolay kurulan ve her cihazın adreslendiği bir otomasyon sistemidir.

İnceleyin

40 Yılı Aşan Deneyim

Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.

Bizi Daha Yakından Tanıyın