Sipariş Listesi

Sipariş listeniz henüz boş

35 yılı aşkın tecrübemizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz

Enerji ve sürdürülebilirlik danışmanlığından, varlıklarınızın yaşam döngüsünü optimize etmeye kadar, iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetlerimiz var.

35 yılı aşkın tecrübemizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz

Tüm grup şirketlerimizde sürdürülebilir fayda ve hizmet kalitesini temel prensip edinmiş bulunmaktayız. Hizmet sağlayıcı olduğumuz sektörlerde uluslararası yeterlilik standartlarında hizmet vermekteyiz.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ SİSTEMLERİ

Elektrik enerjisiyle çalışan her türlü aracın ihtiyaç duyacağı makine ve ekipmanları ile enerji depolamaya yarayan bataryaları üretmek, ticaretini yapmak, yurtiçinde ve yurtdışında şarj istasyonları kurmak, işletmek, kiraya vermek ve bayilikler vermek. 

Her türlü elektrikli ve hibrit araçların enerji ihtiyacını karşılamak üzere şarj istasyonları ağı kurmak, geliştirmek ve yönetmek, eko sistemde yer alabilecek iş alanlarında faaliyet göstermek, 

Her türlü elektrikli ve hibrit araçlar için şarj istasyonu üretimi amacıyla know-how ve teknoloji transferi yapmak, ulusal ve uluslararası düzeyde teknoloji ve ar-ge işbirlikleri geliştirmek, üretimi, pazarlama, satış ve dağıtım yapmak, 

Her türlü elektrikli ve hibrit araçlar için şarj istasyonu için hizmet vermek amacıyla yapıların kapalı ve açık otoparklarına şarj istasyonu kurulumu yapmak üzere mühendislik, yapım ve satış sonrası bakım hizmetleri vermek, elektrik projelendirmesi yapmak, ihalelere girmek, konu hakkında proje finansmanı sağlamak. 

Her türlü elektrikli ve hibrit araçlar için batarya hücresi ve/ya paketlenmiş bataryanın kısmen ve/ya tamamen üretimini, ithalatını, ihracatını, pazarlama, satış ve dağıtımını yapmak, bu amaçla know-how ve teknoloji transferi ilişkileri geliştirmek, batarya hammaddesi ve gerekli madenlerle ilgili yatırım ve ticaret yapmak, 

Her türlü elektrikli ve hibrit araçlar batarya değiştirme ihtiyaçları için değiştirme istasyonları kurmak ve işletmek

Her türlü elektrikli ve hibrit araçların 2. El piyasa değerlendirmesini yapmak, alım-satım platformlarını kurmak ve işletmek. 

Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.

Bu sektördeki üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret olarak başlamıştır. 1985 yılından itibaren GERSAN A.Ş. olarak devam ederek 30 yıllık bir deneyime sahip olmuştur.

Ana faaliyet alanlarımız;

  • Enerji Nakil Hatları,
  • Mekanik Taşıyıcı Sistemleri,
  • Binalar,
  • Sanayi Tesisleri,
  • Fabrikalar,
  • Havaalanları,
  • Petrol-Gaz Rafinerileri,
  • Alışveriş Merkezleri,
  • Oteller


gibi üretim-tüketim sistemlerinin ihtiyacı olan Busbar İletim ve Dağıtım Sistemleri, Kablo Taşıyıcı Sistemleri, Topraklama ve Yıldırımdan Korunma Sistemleri, Ana-Ara Dağıtım Panoları ve Rack Kabinleri, Elektrikli Araç Şarj Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Döşeme Altı Kanal taşıyıcıları ve Buatları, Taşıma-Askı Elemanları, Çeşitli Kablo Birleştirme ve Ayırma Elemanları, Kablo ve Boru Etiketleme Sistemleri, Özel taşıyıcı, Çelik Konstrüksiyon Birleştirme ve Sabitleştirme Sistemleri, Platform Izgaraları Sistemleridir.

GERSAN A.Ş. üretime başladığı günden bu yana işinde uzman teknik ve akademik personeliyle ürünlerin üretimlerinden kullanımına kadar olan aşamasında her türlü teknik hizmet ve çözümleri müşterisine sunmaktadır. Bu anlamda GERSAN A.Ş. tam anlamıyla bir “AR-GE” firması olup müşterilerine geleceğin ürünlerini sunar.

Firmamız bünyesinde bulunan modern test laboratuarında, IEC/TS EN 60439/1 ve 2 standartlarında adi geçen; Sıcaklık artısının, Elektriksel karakteristiklerinin, Yapısal dayanımın, Ezilmeye karşı dayanımın, Olağandışı ısılara karşı izolasyon dayanımının, Alev yayılımına karşı dayanıklılığın doğrulanması, Yangın bariyeri ve EMC testleri hassas cihazlar ile yapılmaktadır.

Uluslararası belgelere dayandırdığımız üretimlerimiz, GOST, IEC, BS, TSE, EN, ISO, CE sertifikalarımız ile Vietnam’dan Şili’ye, Arjantin’den Sri Lanka’ya, Cezayir’den Rusya’ya, Fas’tan Türki Cumhuriyetlere, Arnavutluk’tan Dubai’ye ve Katar’a, çeşitli ülkelerde gerçekleşen projelerde ülkemizin gurur kaynağı olmaktadır.

Kalite politikamız, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, hizmetin ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır. Hedefimiz kaliteli ve iyi malzemeyi sürekli olarak üretmektir. Temel hedefimiz, konumuzda bir dünya markası olmaktır.

Ürünlerimiz patentlidir. Gersan A.Ş., %60’i halka açık olan, I.M.K.B.’ye kote olmuş bir şirkettir.

Önceleri St. Peterburg’da faaliyet gösteren Gersan Rusya firmamız 2011 yılı sonu itibariyle serbest bölge ilan edilen bu şehire teşviklerden faydalanmak amacıyla taşınmıştır. % 90 Gersan Türkiye’nin iştirak ettiği firma kendi faaliyet alanı dışında 17 değişik sektörde faaliyette bulunma yetkisine de sahiptir. Yatırım yükümlülüklerini tamamlamış ve yetkili mercilerden onaylattırmış Kaliningrad bölgesindeki tek Türk firmasıdır. Firmamız, yaklaşık 32 dönüm açık alan, 6 dönüm kapalı alan 3 depo, 1 misafirhane ve 1 idari binadan oluşan elektrik, su, doğalgaz bağlantısı olan ortalama 30 kişinin çalıştığı bir firmadır.

Rusya’daki firmamız 2032 yılına kadar teşviklerden faydalanacak olup vergi teşviği şu şekildedir. İlk 6 yıl vergiden muaf, ikinci 6 yıl çıkan verginin %50’si, üçüncü 6 yıl cironun %6,74’ü vergi olarak ödenecektir.